Hayat Adına Herşey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hayat Adına Herşey

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bana göre hassas, size göre kıstas

5 posters
YazarMesaj
ketomaj
Onursal Üye :)
ketomaj

Bana göre hassas, size göre kıstas Empty
MesajKonu: Bana göre hassas, size göre kıstas   Bana göre hassas, size göre kıstas EmptyPerş. Eyl. 27, 2007 11:42 pm

arkadaşlar şuan öyle bir durum yok ama ola ki bi hoşlantı mevzusu oldu hiç tanımadığın ve yakınlaşamadığın birine... nasıl yaklaşılır ve nasıl tanısıp onu elde edebiliriz... Mal mı ki elde edelim diyenlerde olabilir tabi neyse... tecrübeli kişileri cevap yazmaya bekliyorum... Ama sağlam şeyler söyleyin lütfen bakarsınız bi gün başıma gelir hazırlıklı olayım cherry cherry Embarassed Embarassed
EnemyOfSelf
Admin
Admin
EnemyOfSelf

MesajKonu: Geri: Bana göre hassas, size göre kıstas   Bana göre hassas, size göre kıstas EmptyCuma Eyl. 28, 2007 12:49 am

"bugunun işini yarına bırakabiliyosan bırak gitsin" mantıgı ile calıssan daha ii olur. Olaki lazım olur diyip sonradan hatırlayamacagın bi suru sey burda yazılacak. Onun için ben daha kimse taktik vermeden soluyeyim.

Sen gercekten hoslandıgın birine eninde sonunda yaklasırsın!!(Tabi o da aynı duygulara sahipse Very Happy )

Bide bu dunyada tum aşkları kadınlar başlatır. Ama bitemiyolar Very Happy Neyse fazla laf oldu burada. Diyeceğim O ki ; karşı taraf sevmemişse sittin sene ugrassan taktik manyagı olsan nafile No
http://maycil.wordpress.com
ketomaj
ketomaj

MesajKonu: Geri: Bana göre hassas, size göre kıstas   Bana göre hassas, size göre kıstas EmptyC.tesi Eyl. 29, 2007 11:25 pm

bu günün işini yarına bırakabiliosan bırak gitsin mantığı ne demek oluyor açıklarmısın.. ha bide o anda herşeyi unutursun demişsin eğer öyle bir durumda burada yazılanları unutursak gelir bakarız ole değil mi lol! Sonuncu olarak ta bir aşkı kadın başlatıyorsa en azından benım için başlatamaz inat eder gene başlatmam. burada hiç değilse paylaşım yapalım diye düşündüm belki tecrübeli arkadaşlar vardır.. Amaç paylaşmak değilmi cheers
EnemyOfSelf
Admin
Admin
EnemyOfSelf

MesajKonu: Geri: Bana göre hassas, size göre kıstas   Bana göre hassas, size göre kıstas EmptyPaz Eyl. 30, 2007 12:16 am

"bu günün işini yarına bırakabiliosan bırak gitsin " olayın geyik kısmı.
Herseyi unutursundan maksat; o zaman onceden ayarlamalar olmadan, dogal olarak konusursun. İçinden gelen diline dokulur. Bunu yasayan arkadaslar bilir.

"bir aşkı kadın başlatıyorsa" kısmına gelirsek , onlar bu ask olayına ewet dediklerinde karsı tarafa da ewet dedirtebilir. Onlara has cazibeyle bunu rahatlıkla yapabilirler. Ama erkekler onlar gibi kolay vazgecemiyo.Bitirmeye kalkıstıklarında bunun kolay olmadıgının farkına varıyolar.Bundan dolayı baslattıkları askı bitiremiyolar.

Neyse kardes ben bilgimi belki faydalı olur diye soledim. Kullanıp kullanma sana kalmıs. Vesselam
http://maycil.wordpress.com
ketomaj
ketomaj

MesajKonu: Geri: Bana göre hassas, size göre kıstas   Bana göre hassas, size göre kıstas EmptyPaz Eyl. 30, 2007 2:12 am

peki kardeş saol solediğin şeyler faydalı bence.. aklımın bi köşesinde kalacak bunlar .. iyi saatler..
İlanihaye

İlanihaye

MesajKonu: Geri: Bana göre hassas, size göre kıstas   Bana göre hassas, size göre kıstas EmptyC.tesi Ekim 06, 2007 12:19 pm

Kadınlar garıp varlıklar Kımı cok ılgılenen erkek sever, kımı romantık ,kimi zeki, kımıde kendısıyle ılgılenmeyenı yanı zoru sever.

İlk asama bence hatunun kısılıgını analız etmek. daha sonra elımızdekı verılere gore bı taktık uygulanırsa sonuc buyuk oranla basarı ile sonuclanacakdır Razz
ketomaj
ketomaj

MesajKonu: Geri: Bana göre hassas, size göre kıstas   Bana göre hassas, size göre kıstas EmptyC.tesi Ekim 06, 2007 10:15 pm

maşşallah garip varlıklar mışşş.. nasıl analiz edecez yanına yaklaşamadıktan sonra bu bir.. ikincisi analiz yontemleri notu olan varsa versin.. gören de benı kız görmemiş sanacak muhahahahha Sleep flower Sleep flower cheers
ywzss

ywzss

MesajKonu: Geri: Bana göre hassas, size göre kıstas   Bana göre hassas, size göre kıstas EmptyC.tesi Ekim 06, 2007 11:18 pm

https://www.youtube.com/watch?v=IXkcs3RxVR arkadaslar izletin derdinizin caresi bu... güvenin bana süper bi paylasım
yvz
Admin
Admin
yvz

MesajKonu: Geri: Bana göre hassas, size göre kıstas   Bana göre hassas, size göre kıstas EmptyPaz Ekim 07, 2007 12:37 pm

ywzss demiş ki:
https://www.youtube.com/watch?v=IXkcs3RxVR arkadaslar izletin derdinizin caresi bu... güvenin bana süper bi paylasım
Shocked
bi de guvenin bana diyo.ayıp olum.sadece sen ben değiliz sitede.
editledim adresi.
https://heygidigunler.yetkinforum.com
ywzss

ywzss

MesajKonu: asıl olan daim olur   Bana göre hassas, size göre kıstas EmptyPaz Ekim 07, 2007 11:56 pm

arkadasım kızlra kendini sevdirmek istiosan bi ortamda taktik şu aman ii dinle ketom burayı kacırma
arkadaslarınla karı kız ortamındasın dewamlı arkadaslarınla ugras ama karı kıza kendini madara etmeden sessiz bi arkadasın varsa özellikle ona yüklen ; sebeklik yapan felan varsa duruma göre destekle yada işte bu bizim sebek felan de karizma boy ol senin anlayacagın diyeceklerim bunlar şimdilik......... lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
ketomaj
ketomaj

MesajKonu: Geri: Bana göre hassas, size göre kıstas   Bana göre hassas, size göre kıstas EmptyPtsi Ekim 08, 2007 12:05 am

lol! lol! muhteşemsin ywzss bey.... taktiklerin için sagol haha süper taktik fakat dişli kızlar için hangi makina yagını onerirsin... bu site harbiden bi acayip yavaşmı nee study
ywzss

ywzss

MesajKonu: asıl olan daim olur   Bana göre hassas, size göre kıstas EmptyPtsi Ekim 08, 2007 12:18 am

onun için 15-40 performans yagı koyduktan sonra double up la mukavemetlendireceksin tabi yagın markası da önemli ya castrol yada shell hiç bişi bulamazsan petrol ofisi koy lan lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
ketomaj
ketomaj

MesajKonu: Geri: Bana göre hassas, size göre kıstas   Bana göre hassas, size göre kıstas EmptyPtsi Ekim 08, 2007 12:28 am

reklam yapmayalım.... sizden sadece dişli kızlar için taktik istiyorum.. cok müşkül durumdayım Very Happy:D:)SmileSmile bu arada ywzss bey o engin fkirlerinizden ve tecrübelerinizden daha fazla katılım bekliyorumm... mesela gözü çekik olanlar hakkında düşünceleriniz var mı
ywzss

ywzss

MesajKonu: asıl olan daim olur   Bana göre hassas, size göre kıstas EmptyPtsi Ekim 08, 2007 12:33 am

valla hajım gözü cekik olanlrada gercek hayatta hiç karsılasmadım ama sanal alemde cok karsılastım onların tek dertleri para para para
bu yüzden gercek hayattada paranın kokusunu dutur yeter gibi gelio bu benim fikrim tabi cebindeki akrebi öldürürsen lol! lol! lol! lol!
ketomaj
ketomaj

MesajKonu: Geri: Bana göre hassas, size göre kıstas   Bana göre hassas, size göre kıstas EmptyPtsi Ekim 08, 2007 12:35 am

cücelerin şansı yüzde kaçtır... ayrıca zıtlık kuramına göre cüceler uzunlarla mı cıkar... aydınlatın yawzss beyyyyy aaaaaaaaaaaaaaa yeterrr söz ywzss unnn
ywzss

ywzss

MesajKonu: asıl olan daim olur   Bana göre hassas, size göre kıstas EmptyPtsi Ekim 08, 2007 12:40 am

valla kusura bakma ama keto senin biriyle cıkma yüzden %10 dan yukarı bu kafyala gidersen onun sansı yüksek adam ist da karının kızın içinde gelişio sen de polatlıda kıroland da yani lol! lol! lol! lol! lol! lol!
yvz
Admin
Admin
yvz

MesajKonu: Geri: Bana göre hassas, size göre kıstas   Bana göre hassas, size göre kıstas EmptyPtsi Ekim 08, 2007 9:45 pm

keto,cüce sensin.
muhabbete sokmaya çalışmayın lan beni.
bıraktım o işleri.ywss a devrettim tüm tecrübelerimi Very Happy
haşin insan ywss.

dipnot:ywsscum zannedersem yukardaki yüzde hesabında bi hata var.karıştırmışın biraz

En son tarafından Salı Ekim 09, 2007 10:44 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ywzss

ywzss

MesajKonu: asıl olan daim olur   Bana göre hassas, size göre kıstas EmptyPtsi Ekim 08, 2007 10:33 pm

hadi len sende senin kırdıgın cevizler yenmiştirdr kabuklarını ben ortaya cıkarmayayım şimdi::
yvz
Admin
Admin
yvz

MesajKonu: Geri: Bana göre hassas, size göre kıstas   Bana göre hassas, size göre kıstas EmptyPtsi Ekim 08, 2007 10:37 pm

e oğlum bıraktık dedik ya işte.açma fazla sevgili kardeşim.öperim güzel gözlerinden Rolling Eyes
ywzss

ywzss

MesajKonu: asıl olan daim olur   Bana göre hassas, size göre kıstas EmptyPtsi Ekim 08, 2007 10:43 pm

sölümmü ne haltlar yedigini şimdi felan naptıgını ama neyse arkadasımsın karıstırmam ama ketoya herseyi anlattım o neler yapar bilemem
ketomaj
ketomaj

MesajKonu: Geri: Bana göre hassas, size göre kıstas   Bana göre hassas, size göre kıstas EmptyPaz Ekim 14, 2007 5:43 pm

kim ben mi Question Question
yvz
Admin
Admin
yvz

MesajKonu: Geri: Bana göre hassas, size göre kıstas   Bana göre hassas, size göre kıstas EmptyPtsi Ekim 15, 2007 9:33 pm

ketomaj demiş ki:
kim ben mi Question Question
sen çocuğum sen...
üzerine alınmayan.
ketomaj
ketomaj

MesajKonu: Geri: Bana göre hassas, size göre kıstas   Bana göre hassas, size göre kıstas EmptyCuma Ekim 19, 2007 11:52 pm

burada söylenenler hayal ürününden ibarettir gercekliği yoktur... inanmayalım bole şeylere hep benım yuzumden bole seyler yazıyoruz buraya.. mesaj iletildi ywzss bey sana lay lay cüce herkes bilsin bizi bilmeyen okumasın, saçmalamasın, yoksa yanlış anlarlar bazı şeyleri... ben bişe bilmıorum ywzss bey bana bişe anlatmadı.. yargısız infaz yapın ama caktırmayın karsınızdakine.. Shocked
yvz
Admin
Admin
yvz

MesajKonu: Geri: Bana göre hassas, size göre kıstas   Bana göre hassas, size göre kıstas EmptyC.tesi Ekim 20, 2007 11:56 pm

hehe aldın mı ywzss arkadaşım cevabını.
çok yaşa ketom.

Bana göre hassas, size göre kıstas
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-