Hayat Adına Herşey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hayat Adına Herşey

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

lutfen yardım

YazarMesaj
bermek
Misafir

lutfen yardım Empty
MesajKonu: lutfen yardım   lutfen yardım EmptyPaz Şub. 10, 2008 2:53 am

Arkadaşlar eski bir dövüş filminin ismini soracaktımda yanlış hatırlamıyorsam türkçe adı şampiyonlar takımıydı orjinal ismini bilmediğim için internetten indiremiyorum eyer filmi hatırlayamadıysanız filmi kısaca anlatayım. Şimdi filmin konusu kısaca şöyle yanlış hatırlamıyorsam o da şimdi kahRamanımızın abisi amerikan takımını temsil eden bir taewkonda dövüşçüsüdür kahramanın abisi birgün bir turnuvada koreli bir taekwondocu tarafından müsabakada dövüşürken ölür vede çocuk ağbisinin intikamını almaya yemin eder vede zaman geçer çoğcuk büyür vede bir taekwondocu oğlur falan filan bende yıllar önce izlediğim için bukadarını hatırlaya biliyorum ama film çok hoşuma gitmişti o yüzden indirip birdaha izlemek istiyorum eyer yardım ederseniz sevinirim şimdiden sağolun.
MAhony11678
Moderatör
Moderatör
MAhony11678

lutfen yardım Empty
MesajKonu: Geri: lutfen yardım   lutfen yardım EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 12:34 am

Best of the Best (1989) filmin orginal ismi bu arkadasım
http://www.imdb.com/title/tt0096913/
bu siteden ayrıntılı bi sekilde bakabilirsin hatırladıgım kadarıylada 2si ve 3 de var diye biliyorum. linkinini bulabilirsem sitede yayınlaya bilirim.

lutfen yardım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-